עמי מנדלבוים מזרונים

בחירת המזרן האידיאלי עבורכם

כשליש מחיינו אנחנו מבלים בשינה. זמן לא מבוטל לכל הדעות. לכן, חשוב מאוד שנדאג לכך שאת הזמן הלא מבוטל הזה נעביר על הצד הטוב ביותר, תרתי משמע. אם אתם קמים בבוקר עם כאבי גב או אם אתם מרגישים שלא ישנתם למרות שהייתם במיטה למעלה משבע שעות, כדאי מאוד שתחשבו על החלפת המזרון שלכם. הרבה פעמים בריאות הגב ואיכות השינה גם יחד הם פונקציה של המזרונים עליהם אנחנו ישנים.

איך בוחרים מזרן?

יש היום בשוק הרבה מאוד סוגים של מזרונים מתוצרת הרבה מאוד חברות, שכל אחת מהן אומרת שהיא משווקת את המוצרים הטובים והבריאים ביותר. את המונח "מזרונים אורטופדיים" לבטח כבר שמעתם, ולמעשה רוב רובם של המוצרים שתמצאו בחנויות יישאו שלט שהמונח הזה כתוב עליו.

בגלל הביקוש הרב שיש למזרנים הללו, מאוד יכול להיות שבאמת כל מה שתראו עונה על ההגדרה, אולם אין ספק שיש הבדלים גדולים בין מזרון אחד למשנהו. על מנת שתוכלו לדעת בדיוק איזה מזרון מתאים לכם, כדאי קודם כל שתכירו את הסוגים השונים הקיימים היום בשוק:

  • קפיצים – מזרונים המבוססים על מערכת קפיצים שמספקת את התמיכה לגב. בקטגוריה זאת ניתן למצוא מזרני קפיצים עם מערכת קפיצים משולבת, שבהם לחץ שמופעל על קפיץ אחד גורם גם לקפיצים אחרים המחוברים אליו לזוז, ומזרנים עם קפיצים מבודדים שבהם הפעלת לחץ על קפיץ אחד אינה משפיעה על האחרים. הסוג השני של המזרנים הוא המועדף יותר היום ברכישת מזרנים זוגיים, שכן תזוזה של אחד מבני הזוג לא מורגשת על ידי השני.
  • לטקס – לטקס הוא חומר שמופק מעץ הגומי וניחן באלסטיות רבה. בזכות תכונה זאת מזרונים אלה מתאימים את עצמם אל הגוף ומספקים לו תמיכה מרבית. חשוב לשים לב, שיש מזרנים שעשויים 100% לטקס וכאלה שבהם רק שכבת ההגנה בין הקפיצים למשטח השכיבה עצמו עשויה מלטקס.
  • ויסקו – חומר ייחודי שממנו יוצרו חליפות חלל, וזאת בזכות תכונותיו האלסטיות המיוחדות. חומר זה מתרכך כשהוא בא במגע עם חום, ולכן כששוכבים עליו הוא מקבל את צורת הגוף ומספק לו תמיכה מרבית.

מלבד סוגים אלה ישנם סוגים נוספים של מזרונים, מה שהופך את הבחירה ללא מאוד פשוטה.

אז איך בכל זאת בוחרים מזרון מתאים?

להלן מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור את המזרון שיתאים לכם:

  • התייעצו עם איש מקצוע – כשאתם מגיעים לחנות בקשו להתייעץ עם איש מקצוע. ספרו לו אם יש לכם כאבי גב, תארו לו את הרגלי השינה שלכם, ספרו לו אם אתם מחפשים מזרן רך או קשיח יותר ותנו לו את מרב האינפורמציה שקשורה למזרון שהייתם רוצים. הוא יציג בפניכם את האפשרויות השונות ויסייע לכם להתמקד במזרנים שמתאימים להעדפות שלכם וגם – לתקציב
  • נסו ותיהנו – אולי זה ייראה לכם מוזר בהתחלה, אבל לרכוש מזרון בלי לשכב עליו זה כמו לקנות חתול בשק. לכן, מומלץ מאוד שתשכבו על המזרנים השונים שבחנות, תנו לגב שלכם כמה דקות להסתגל אליהם ואז תחליטו אם הם נוחים לכם או לא.
  • לא נוח? אפשר להחזיר! – על פי החוק החדש שנחקק לטובת הצרכנים, גם מזרונים אפשר להחזיר אם לא מרוצים מהם. חברות רבות מאפשרות לכם לישון על המזרן שלהן במשך חודש שלם, ואם לאחר פרק זמן זה אתם מרגישים שבחרתם לא נכון – אתם יכולים להחזיר את המזרן לחנות ולבחור אחר שיתאים לכם יותר

לסיכום – בחירת מזרון שמתאים לכם היא לא דבר של מה בכך, אולם היא גם לא תורה מסיני. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור מזרן מהמבחר הגדול שמחכה לכם במנדלבוים מזרנים, לנסות אותו ו… ללכת לישון על מזרון איכותי שיספק את התמיכה המושלמת לגב שלכם.

לילה טוב!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6811180
דילוג לתוכן