עמי מנדלבוים מזרונים

כריות שינה

קמים עם צוואר תפוס ולא מבינים איפה הבעיה? ישנים על אותה כרית כבר שנים וסובלים מכאבי גב? הגיע הזמן לעבור לכריות השינה האורטופדיות של מנדלבוים עמי בע"מ: חייגו למספר 073-7584385, ותוכלו לקבל הצעת מחיר מיידית על הכריות ששינו את העולם!

כריות שינה אורטופדיות של חברת מנדלבוים עמי בע"מ מוכיחות שוב כי אין תחליף לניסיון, מקצועיות ואמינות. נציגי החברה שלנו בשילוב מהנדסים בעלי שם הצליחו לייצר קולקציית כריות מרשימה ואיכותית.

בעזרת כריות השינה האורטופדיות כבר לא תצטרכו לקום עם צוואר תפוס או לסבול מאיכות חיים לקויה. אנחנו בחברה מכירים היטב את הקשר בין כרית ופתרונות שינה לבין איכות חיים, ומציעים לכם להשתמש בדור הבא של הכריות כבר היום.

מגוון כריות שינה אורטופדיות ממתינות לכם במנדלבוים

במרכז ואולם התצוגה שלנו תוכלו למצוא מגוון מזרונים איכותיים ואורטופדיים, לצד מגוון כריות מסוג לטקס, ויסקו ועוד. אם תרצו לפזר כריות רגילות בחדרי השינה של הילדים או המשפחה, נציגי החברה ישמחו להעמיד לרשותכם פתרונות חדשים ויצירתיים.אצלנו מקפידים על איכות ואמינות ללא תחרות, אך בזכות תודעת שירות גבוהה אנו מתחייבים גם למחיר משתלם ויוצא דופן.

חברתנו מציעה סל שירותים ייחודי למי שמעוניין בשיפור חווית השינה:

– ייצור מזרנים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, הן למיטות יחיד והן למיטות זוגיות.
– בסיסי מיטה, כריות ומוצרי שינה נוספים תחת קורת גג אחת.
– התמחות בייצורו שיווק מזרונים ופתרונות שינה נוספים.
– שיווק מוצרים עבור המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי.

כל העובדים שלנו נחשבים מומחים בתחום פתרונות השינה והתאמת הכריות. יתרה על כך, איתנו תוכלו לברר לגבי חידושים בתחום השינה, תוך קבלת מידע מלא ואמין.

אל תתפשרו על הכרית ועל הבריאות של המשפחה: חייגו לנציגי מנדלבוים עמי בע"מ ובואו ליהנות משינה ערבה לאורך זמן!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6811180
דילוג לתוכן