עמי מנדלבוים מזרונים

הגורם המתווך בין המזרונים שלכם לסטרס

אין זה סוד שמאז ומעולם היה קיים קשר בין שינה לבין סטרס. מחקרים פסיכולוגיים-התנהגותיים מראים כי חוסר מתמשך בשעות שינה עלול לגרום למצבי עקה מתמשכים, אשר עלולים לגרום לבעיות בריאותיות שונות, לפגיעה בתפקוד היומיומי ובמצב הרוח. מצד שני, מחקרים הראו שסטרס מוביל לבעיות שינה. לכן, לא תמיד ברור מה גורם למה. עם זאת, קיים משתנה נוסף שקשור לעולם השינה ומשפיע באופן ניכר על רמת הסטרס היומיומי שלכם – המזרן שעליו אתם שוכבים. במאמר הבא נבחן את המשתנים השונים שציינו ואת השפעתם תחת זכוכית מגדלת.

מהו סטרס?

סטרס, או בעברית עקה או דחק, הינו מנגנון הישרדותי שנמצא בכל אחד מאיתנו. הוא מופעל בכל פעם שאתם מרגישים מאוימים. אם בעבר האדם הקדמון היה צריך להתמודד עם סכנות ממשיות שהיו יכולות לעלות לו בחייו, הרי שכיום עלינו להתמודד עם מצבים מפחידים אחרים לגמרי, כמו: להתכונן למבחן, להכין מצגת לעבודה, להתחתן, לקנות דירה – כל אלה גורמים להפעלת המנגנון כדי שאנו נוכל "להילחם" עם המצב טוב יותר. המנגנון גורם לגוף שלנו לפעול ביתר שאת: השרירים נדרכים, האישונים מתרחבים, לחץ הדם וקצב הלב עולים וכן הלאה. הבעיה היא שאם נשארים במצב הזה לאורך זמן, הגוף מתחיל לפתח בעיות בריאותיות שונות, למשל: כאבי שרירים, דיכאון, בעיות במערכת העיכול, מחלות לב, מחלות דם ועוד.לכן, כאשר לא מוצאים ממצא פתולוגי חריג למחלה כלשהי, טוענים שמקור המחלה הוא בסטרס.

תפקידה החיוני של השינה

כל אחד מאיתנו חווה מצבי לחץ יומיומיים. על מנת להחזיר את הגוף לאיזון, חשוב לישון היטב במהלך הלילה. לשינה יש תפקיד חשוב באיזון, כיוון שהיא מאפשרת לכם לעבד את מה שעברתם במהלך היום. בנוסף, היא מאפשרת לשרירים להרפות וממלאת אתכם בכוחות נפשיים וגופניים לקראת ההתמודדויות הבאות שלכם. שינה איכותית תוכל לעזור לנו לקום עם מצב רוח טוב ובתחושת שלווה ותעניק לנו את הכוח להתמודד ביעילות עם כל מצב. שינה כזו מתחילה עם מזרן טוב.

מזרון – הגורם המתווך

על מנת שתוכלו לזכות בשינה איכותית ונינוחה – עליכם לבחור במזרן נוח, לא קשה מדי ולא רך מדי.
תתפלאו, אבל בזמן שאתם ישנים המזרן שלכם יכול להשפיע על חייכם באופן משמעותי. לכן, לפעמים כל מה שצריך לעשות על מנת לסלק את הסטרס מחייכם הוא פשוט להחליף את המזרן.

חשוב לציין: מזרונים אמורים להחזיק מעמד כ- 10 שנים בממוצע עבור אנשים בריאים, אך אם אתם סובלים מכאבי גב, עליכם להחליף מזרן כל 6 שנים בממוצע. פעולה זו תשפר את איכות השינה שלכם במידה ניכרת ואף תפחית את כאבי הגב שלכם. כתוצאה מכך, גם הסטרס ילך ויתגמד בהדרגה.
מנדלבוים עמי מזרונים בע"מ היא החברה המובילה בייצור ובשיווק מזרנים. אצלנו תוכלו למצוא מזרנים מפנקים ונוחים, אשר יבטיחו לכם שינה רגועה וסטרס מינימלי.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6811180
דילוג לתוכן