עמי מנדלבוים מזרונים

מזרן ויסקו

מספוג מהפכני שפותח עבור נאס"א – ועד הלהיט החם ביותר בעולם המזרונים. מה זה בעצם מזרון ויסקו? ממה הוא עשוי? מדוע כל כך אוהבים לשלב אותו במזרונים? והכי חשוב – איך בוחרים את המזרון שהכי מתאים לכם?

מזרן לטקס

מהו ויסקו?

ויסקו, המוכר גם בשם ספוג חכם (Memory foam) הוא חומר סינטטי שמגיב לשינויים של חום וקור, ומתרכך בטמפרטורה של 37 מעלות. במקור החומר הזה פותח בשביל נאס"א, כדי לייצר מזרונים שיהיו נוחים לאסטרונאוטים גם בתנאים קיצוניים של היעדר כוח כבידה. בהמשך התברר שזהו חומר שמתאים גם לייצור של מיטות רפואיות, במיוחד עבור אנשים המרותקים למיטה. בגלל תכונות הויסקו הוא נותן תמיכה טובה יותר לגוף ומקל על זרימת הדם, ובכך למעשה מוריד את הסיכון להיווצרות של פצעי לחץ. רק בשנים האחרונות אנחנו רואים את הכניסה של הויסקו גם לשוק הפרטי, ולתחום של ייצור מזרונים המיועדים לשימוש בבית.

ספוג חכם

כאשר עבדו על הפיתוח של הויסקו, הקדישו זמן ומחשבה כדי לקבל חומר שיגיב לטמפרטורת הגוף שלנו, כלומר ל-37 מעלות צלזיוס. כאשר הספוג מתחמם לטמפרטורה הזו הוא מתרכך, ובצורה כזו המזרון מתאים את עצמו לצורת הגוף של האדם שישן עליו. בגלל זה מזרן ויסקו מכונה לעיתים מזרון חכם או ספוג חכם, וזאת בגלל שהמזרון "זוכר" כביכול את צורת הגוף.

בפועל לא כל כך מדובר כאן ביכולת של החומר לזכור, ויותר בתכונה שלו להתאים את עצמו בצורה מדויקת בכל פעם מחדש.היכולת הזו להתאים לצורת הגוף בכל פעם מחדש, היא שמעניקה למזרון מאפיינים אורטופדיים ומאפשרת תמיכה מיטבית בגוף. כאשר הויסקו מתחמם ומתרכך, הוא מפעיל פחות לחץ על השרירים והמפרקים, ובכך מקל על זרימת הדם ועל כאבים שונים.

מזרן ויסקו - יתרונות

מזרן ויסקו מתאים מאוד לאנשים שאוהבים מזרון רך יחסית, וכמובן עבור אנשים שסובלים מבעיות רפואיות שונות הקשורות לכאבי שרירים ומפרקים. מזרוני ויסקו ידועים בכך שהם מסייעים בהקלה על כאבי גב וכאבי מפרקים. גם עבור אנשים שנאלצים להיות מרותקים למיטה למשך שעות רבות, מזרן הויסקו מקל על זרימת הדם ומפחית היווצרות פצעי לחץ.כאשר מתעניינים ברכישת מזרן ויסקו, חשוב לדעת שאין מזרונים שמיוצרים אך ורק מויסקו – כיוון שאז המזרון היה רך מדי ולא יכול היה לספק תמיכה טובה (וגם מחירו היה גבוה לאין שיעור).

כדי לקבל את התוצאה המיטבית, מייצרים את המזרון משכבות של חומרים שונים. אפשר למצוא היום בשוק סוגים שונים של מזרונים, כאשר השכבה העליונה שלהם היא ויסקו. ישנם מזרנים עם קפיצים ומזרנים ללא קפיצים, מזרנים המשלבים מספר שכבות בעלות דרגות קושי משתנות וכך הלאה. ניתן לרכוש מזרוני ויסקו בגדלים שונים, הן עבור מיטות יחיד והן עבור מיטות זוגיות.

מהם החסרונות במזרוני ויסקו?

מזרן ויסקו נחשב למזרון רך, ולכן אם אתם אוהבים מזרונים קשים – זו לא הבחירה המומלצת עבורכם. יש אנשים שמרגישים כאילו הם "טובעים" בתוך המזרון, והתחושה אינה נעימה להם.בגלל שהויסקו מגיב לטמפרטורת הגוף ומתרכך רק ב-37 מעלות צלזיוס, צריך לשכב על המזרון פרק זמן מסוים כדי להרגיש את האפקט המלא שלו. ולכן כאשר בוחנים את המזרון בחנות, ניסיון של דקות בודדות פשוט אינו מספיק כדי לקבל החלטה.מזרן ויסקו הוא מזרון שמיוצר בטכנולוגיות מתקדמות, ומומלץ לאנשים הסובלים מבעיות רפואיות שונות. כשזה מגיע לבריאות שלכם, אנחנו במנדלבוים עמי מזרונים לא מתפשרים!

לא בטוחים אם מזרן ויסקו הוא הנכון עבורכם? פנו אלינו כדי לקבל ייעוץ מקצועי ומקיף:
073-7584385

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6811180
דילוג לתוכן