עמי מנדלבוים מזרונים

מזרן לטקס

מי שרוצה לבחור את המזרון הטוב ביותר למבנה גופו ולהרגלי השינה שלו עשוי להתבלבל בין סוגי המזרונים הרבים והמבנה שלהם, מזרן עם או ללא קפיצים, שכבות בדרגות קושי שונות ועוד. אם גם לכם לא ברור מה נוח לכם, נסו לבדוק מזרן לטקס כדי ליהנות מהיתרונות שלו ולבדוק אם הם טובים גם למבנה הגוף שלכם. לפעמים דווקא הפשטות מנצחת משום שזהו חומר גמיש אך קשיח במידה. לא פעם הוא מתאים לרבים שאינם מצליחים להסתגל למזרני הקפיצים והשכבות מחומרים שונים. להלן היתרונות של לטקס כחומר למזרון הבא שלכם.

מזרן לטקס

למה דווקא מזרן לטקס?

לטקס הוא חומר טבעי שמופק מעצים והוא משמש גומי בתעשיות שונות הודות לתכונות רבות שלו שהופכות אותו נוח לעיצוב אבל גם מוצק מספיק כדי לשמש מזרון לגוף. הוא מכיל חומרים שאינם מזיקים ואינם מתכלים ובכך הוא גם משרת את כל מי שמאמין בקיימות ורוצה לקנות מזרן שיחזיק מעמד שנים מבלי שיצטרך להיפטר מפסולת וממזרנים ישנים. החיסרון היחיד שבולט בו הוא שיש אנשים שאלרגיים אליו, אבל זה מתברר כבר במהלך שימוש במוצרי צריכה אחרים שמיוצרים ממנו. אם אינכם אלרגיים זהו חומר נפלא למזרון פשוט ויציב שישמש אתכם שנים. אנחנו מחפשים תמיד חומרים חזקים ועמידים שיהיה נוח לייצר מהם מזרנים אבל גם שיהיו גמישים מספיק כדי שיהיו נעימים לשימוש ממושך כמו שנדרש במזרון לשינה.

מתאים למזג האוויר הישראלי

מכירים את המזרונים שמתחממים לאט עם חום הגוף ומגיבים גם למזג האוויר? מזרן לטקס אינו צובר חום ואינו משנה את הטמפרטורה שלו – יתרון לכל מי שסובל מחום גוף גבוה והזעות לילה שלפעמים נספגות במזרון. נוסף לכך, הוא היגייני מאוד משום שקרדית אבק הבית לא מצליחה להתיישב בו וכך גם טפילים ומזיקים אחרים. יתרון נוסף של מזרן לטקס הוא שהוא דוחה חומרים כמו אבק ולכן ילדים, קשישים וכל מי שסובל מבעיות נשימה ישמח להתחדש במזרון שיפתור לו את קשיי הנשימה.

מנח גוף יציב

מזרן לטקס ידוע כיציב ויכול להיות מיוצר בדרגות קושי שונות ובהתאמה אישית. אבל אם יש משהו שאי אפשר לקחת ממנו זה את העובדה שהוא אמין ונאמן למבנה הגוף שלכם. הוא נשאר כמו שהוא ביום שקניתם אותו. אם יש משהו שמעצבן אנשים זה השקע שנגרם במזרון ומחייב כל הזמן להפוך אותו ולשבור את הגב תוך כדי כך. מזרן לטקס לא זוכר את הגוף שלכם, פשוטו כמשמעו. הוא חוזר כל הזמן לצורתו המקורית ובכך הוא גם מספק לכם תמיכה מצוינת למנח גוף בריא וגם שומר על חייו לאורך שנים.

לקבל ייעוץ מקצועי בנושא מזרן לטקס חייגו אלינו: 073-7584385

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6811180
דילוג לתוכן