עמי מנדלבוים מזרונים

פיתרון השינה האולטימטיבי: בחירת מזרן נכון

מחפשים אחר מזרונים איכותיים ופתרונות שינה נוספים? בואו לשדרג את איכות החיים שלכם עם המומחים של מנדלבוים עמי מזרונים בע"מ: צרו קשר היום עם נציגי החברה והלילות כבר לא ייראו אותו דבר!

כל מי שסובל מבעיות גב מכיר היטב את החשיבות של מזרונים איכותיים. יחד עם זאת, כיום המודעות לפתרונות שינה קיימת מגיל צעיר וגם אלו אשר עדיין לא חווים בעיות בריאותיות יכולים ליהנות מהם.

המטרה של פתרון שינה היא להתאים את המזרון אל צרכי הלקוח. על מנת לעשות זאת יש להגדיר את רשימת הדרישות, להפנים את מבנה הגוף ולמצוא את המזרון המתאים. בעזרת מזרונים ופתרונות שינה מתאימים ניתן לשפר בצורה משמעותית את איכות החיים. הפתרונות מבטיחים שינה ערבה, יקיצה קלה וערנות לכל אורך שעות היום.

מזרונים ופתרונות שינה במנדלביום עמי מזרונים בע"מ

החברה שלנו עוסקת באיתור פתרונות שינה כבר עשרות שנים. דרכנו תוכלו לקבל מידע על כל סוגי המזרונים המובילים בעולם:

– מזרוני ספוג.
– מזרונים אורטופדיים.
– מזרוני ליברטי.
– מזרון זוגי/ יחיד.

נציגנו ישמחו לספר לכם על מוצרים חדשים כמו כריות שינה, מזרונים לילדים או ספוגים אקוסטיים. מוסדות ולקוחות עסקיים המעוניינים לשפר את השירות ללקוח יכולים להיעזר בנו, על מנת לקבל הצעת מחיר על ספוגים לריפוד פינות ישיבה וגנים.

אנו פועלים במציאת פתרונות שינה כבר משנת 1955. כיום אנו משווקים מזרונים, ספוגים וצרכי ריפוד לכל לקוח. העובדים שלנו עוברים הסמכה ארוכה ומתחייבים למסירות טוטאלית כלפי הלקוחות. בואו ליהנות ממרכז אחד המאגד את כל המידע הקיים בעולם לגבי מזרונים ופתרונות שינה.

השינה הטובה שלכם יכולה להתחיל כבר הלילה: חייגו עכשיו למספר 072-3251338 ותנו לאחד מנציגנו לתאם עמכם פגישת היכרות לא מחייבת!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6811180
דילוג לתוכן