עמי מנדלבוים מזרונים

מזרן ללא קפיצים

כאשר מדובר על איכות השינה שלנו, אין ספק שאחד מהדברים המשפיעים עליה הוא המזרון אשר עליו אנחנו ישנים. מזרון איכותי המותאם לאדם שישן עליו, ישפיע באופן מהותי על איכות שנת הלילה שלו ויאפשר לו לישון טוב לאורך הלילה – דבר שישפיע באופן מהותי על היום שלו לאחר מכן. לעומתו, מזרון לא מספיק איכותי, שלא מותאם לנוחיותו של האדם שישן עליו, יהפוך את שנת הלילה של האדם לנוחה הרבה פחות ובהתאם לכך, את היום שלו לאחר מכן ליום מורכב להתמודדות בשל: עייפות, כאבי גב, כאבי צוואר ועוד.

אחד מסוגי המזרונים המוכרים לנו ביותר הם מזרוני קפיצים. אולם, חשוב מאוד לדעת שעל אף שמזרוני קפיצים לא פעם נראים כבחירה הטבעית עבור אדם שמחפש מזרון איכותי, דווקא מזרון ללא קפיצים בהחלט יכול כיום להוות מזרון נוח, איכותי ורלוונטי עבור שנת לילה נוחה, בריאה ונעימה. בין אם זה מזרון זוגי ללא קפיצים או מזרון ליחיד, זו יכולה להיות הנאה גדולה לישון על מזרון כזה. בשנים האחרונות מזרון ללא קפיצים הפך לבחירה הטבעית של רוב האנשים. עמי מנדלבוים בע"מ מייצרים מזרנים ללא קפיצים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח – מזרונים מהיצרן אל הצרכן. אצלנו תוכלו להשיג מזרונים איכותיים בהתאמה אישית, אך זולים יותר ממקומות אחרים.
מזרון ללא קפיצים

מהו מזרון ללא קפיצים?

מזרון ללא קפיצים הוא מזרון שמולבשת עליו שכבה של לטקס או שכבה של ויסקו. על אף שניתן למצוא גם מזרונים ללא קפיצים העשויים כולם מהחומרים ויסקו או לטקס, הרי שמדובר במזרונים יקרים הרבה יותר ועל כן, מרבית האנשים המחפשים מזרונים ללא קפיצים בוחרים במזרונים בציפוי החומרים הללו.

ויסקו ולטקס הם בעצם חומרים אשר מטרתם היא להתאים את עצמם בהתאם למבנה הגוף של האדם הישן עליהם. כלומר: ככל שהאדם ישן על המזרון המדובר, כך המזרון "יזכור" את מבנה הגוף שלו ויציע את התמיכה הטובה ביותר והמותאמת אישית ביותר לגופו, לאופן שבו הוא ישן ועוד. מכיוון שמדובר על מזרון שיכול להתאים באופן מושלם לצרכי השינה הבלעדיים ולמבנה גופו הספציפי של כל אדם,

מדובר על מזרון שבהחלט יכול להעניק לכל אדם הבוחר בו את האפשרות להינות משנת הלילה שלו ולקום רענן. מעבר לכך, הויסקו והלטקס הם חומרים אשר לא מחממים. שינה עליהם, גם בימות הקיץ לא יוצרת זיעה בגופו של האדם.

מזרון זוגי ללא קפיצים ויסקו או לטקס

גם מזרון זוגי ללא קפיצים הוא מזרון שבהחלט כדאי לבחור בו על מזרון זוגי עם קפיצים. החומרים שמהם עשוי המזרון מאפשרים לבני זוג הישנים במיטה זוגית, לישון יחדיו אמנם, אך להנות כל אחד בצד שלו מנוחות בלעדית הרלוונטית רק לו.

מזרון ויסקו ללא קפיצים זוגי או מזרן לטקס זוגי ללא קפיצים מאפשר לבני הזוג ליהנות כל אחד משינה איכותית בהתאם למבנה גופו וסוג השינה הספציפי שלו, על אף שהם ישנים באותו המזרן ממש.

מדוע כדאי לבחור דווקא במזרון ללא קפיצים ויסקו או לטקס?

מלבד כל היתרונות שתוארו לעיל, ישנם יתרונות נוספים במזרונים ללא קפיצים העשויים מלטקס או ויסקו. הלטקס לדוגמא הוא חומר טבעי אשר רלוונטי מאוד גם עבור כל אדם הסובל מאלרגיה לאבק ומוצא את עצמו סובל בכל לילה מחדש בשינה על המזרון שלו.

מעבר לכך, מדובר על חומרים מתקדמים יותר מאשר קפיצים ועל כן, הם בהחלט הופכים כל מזרון אשר עשוי מהם למזרון איכותי הרבה ביותר ממזרון קפיצים. כיום יותר ויותר אנשים בוחרים להשקיע ולרכוש עבור המיטה שלהם מזרון ללא קפיצים.

מתעניינים במזרון ללא קפיצים? דברו איתנו ונשמח להתאים לכם את המזרן המושלם!
073-7584385

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6811180
דילוג לתוכן