עמי מנדלבוים מזרונים

ספוגים אקוסטיים

ספוגים אקוסטיים מיועדים לשימוש פרטי, עסקי או מוסדי. אנחנו בחברה מייצרים את הספוגים הללו כבר משנת 1955 ונותנים מענה מדויק לצרכים שונים. באופן כללי, הספוג הוא מוצר בצבע שחור ובאיכות ספיגה גבוהה במיוחד. יתרה על כך, בחברה שלנו מקפידים על עמידה בתווי תקן, ולכן מייצרים ומשווקים ספוגים בעלי תכונות של עיכוב בעירה. בזכות חסינות האש תוכלו להשתמש בספוגים לצרכים שונים מבלי לוותר על המטרה המקורית שלהם: בידוד רעשים בצורה מושלמת.

ספוגים אקוסטיים

בדרך כלל כשנימצא בחלל סגור, כל הקולות שנשמעים בתוך החלל יגיעו אל הקירות ויוחזרו לחלל עצמו. ככל שהקיר שלנו יהיה עשוי מחומרים פשוטים, כך הקולות יהיו רועשים יותר בחלל, מה שעשוי להוות בעיה מטרידה מאוד במקומות מסוימים כמו בתי מגורים, מסעדות, תיאטרון, מרכזי חוגים ועוד. כדי שניתן יהיה להקטין את ההדהוד ואת הרעשים אפשר וכדאי לעשות שימוש בספוגים אקוסטיים. יש שני סוגי ספוגים אקוסטיים מבוקשים היום – ספוג אקוסטי מלמין וספוג פוליאוריטן. כל אחד מהם יגיע בצורה שונה שמיועדת לשימוש אחר וכל אחד מחזיק ביתרונות שונים כשספוג אקוסטי מלמין ידוע כיקר אך גם איכותי יותר.

היכן רוכשים ספוגים אקוסטיים?

חברת מנדלבוים עמי מזרונים בע"מ מספקת מגוון עצום של ספוגים אקוסטיים איכותיים מסוג מלמין שעומדים בתקנים המחמירים ביותר, ובמחירים המשתלמים ביותר. ספוגים אלה מגיעים בתצורה של לוחות ספוג במבנה של תבנית ביצים והם מותאמים למקומות רבים בתעשייה כשהם סופגים לתוכם באסים ורעשים בכל פינות החלל וכך מאפשרים פעילויות שונות בחלל שקט.

חברתנו מציעה מגוון פתרונות של ספוגים אקוסטיים:

לוחות ספוג במבנה של תבניות ביצים

נמצאים בעיקר באולפני הקלטות, מועדונים, משרדים, מחסנים ומפעלים.

קולטי באסים לפינות החדר

גם מוצר זה משמש את תעשיית המוזיקה בארץ ובעולם ומוכיח יעילות בלתי מתפשרת.

דה פיוזר

מוצר ייחודי של חברת מנדלבוים עמי בע"מ ממנו ניתן ליהנות במחירים משתלמים.

ספוגים אקוסטיים - שימושים ויישומים

מזרונים ספוגים אקוסטיים של חברת מנדלבוים עמי מזרונים מסופקים במנעד גדלים, צורות וצבעים. הם ישמשו להפחתה של רעש, לטיפול בהד, לשדרוג איכות הצליל והבנה של כל מה שנאמר בחלל. ניתן ליישם אותם בצורת הדבקה על הקיר או התקרה או על גבי פרופילים הנמכה. יש גם סופגי רעש שהם יותר מורכבים והם יכילו חוצץ כבד במרכז (תחליף עופרת), כך יסייעו לחסימה של מעברי רעש.

להלן כל האפשרויות אותן ניתן ליישם באמצעות ספוגים אקוסטיים –

  • ליצירת חלל אקוסטי באולפני חזרות והקלטות של מוסיקה וטלוויזיה.
  • להפחתה של הד ורעש בבתים פרטיים.
  • לטיפול אקוסטי בחללים שמיועדים להקרנות של סרטים בבית או במקום ציבורי.
  • בחלל שמכיל בתוכו במה שמיועדת להופעות של להקות, תיאטרון וכדומה.
  • עבור שיפור האקוסטיקה במשרד, במרכזי מוקדנים וכדומה.
  • עמעום רעשים בענפים שונים בתעשייה, שמגיעים ממכונות וכלי תחבורה למיניהם (מלגזות וכולי).
  • עמעום רעשים בחללים של מסעדות, בתי קפה ומרכזי בילוי גדולים.

הזמנת ספוגים אקוסטיים אצל המומחים

אני מתמחים במוצרים איכותיים ובאמינות ללא תחרות, ומזמינה אתכם להצטרף אל קהל הלקוחות המרוצים שלנו. אם אינכם בטוחים איזה סוג של ספוגים מתאים עבור החלל שלכם, נציגי החברה ישמחו לתאם אתכם פגישת ייעוץ לא מחייבת. בואו ללמוד מהטובים ביותר כיצד מייצרים את הספוגים, איך משלבים אותם במראה הכללי של החדר, ומהי הדרך הנכונה להשתמש בהם לאורך זמן.

מעוניינים לבנות חדר הקלטות מבודד? רוצים לשפר את האקוסטיקה בדירה שלכם? אצלנו במנדלבוים עמי מזרונים מציעה מגוון עצום של ספוגים אקוסטיים במחירים משתלמים.
חייגו עכשיו למספר 073-7584385, ותוכלו לקבל פרטים נוספים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6811180
דילוג לתוכן