עמי מנדלבוים מזרונים

ממה מורכבת זוגיות טובה: על שינה וזוגיות

זוגיות טובה ובריאה

מזרון זוגי יכול להשפיע על הזוגיות?

הייתם מאמינים שאחד מכל ארבעה זוגות נשואים או מזוגות החיים יחד ישן במיטות נפרדות? אלה הן מסקנות מחקר שנערך על ידי National Sleep Foundation בשנת 2015. מחקר אחר של Toronto’s Ryerson University משנת 2013, מעלה כי מספרם של הזוגות הישנים בנפרד אף גבוה יותר ועומד על בין 30% ל-40%. לא ניכנס לכל הסיבות הזוגיות או הפסיכולוגיות שמובילות זוגות שלא לישון יחד, אלא נעסוק בסיבה הטכנית יותר להעדפה שלא לישון יחד – המזרון הזוגי. אז כדי להימנע מחדרים נפרדים – איך זוג צריך לבחור מזרון זוגי?

מזרון זוגי ושינה זוגית

שנת לילה טובה הכרחית לתפקוד תקין. כל אחד מאיתנו זקוק לשינה לילה טובה שתסייע לנו לנוח מהיום שעבר עלינו ותטעין את המצברים שלנו ליום המחרת, אבל כאן מתחילה הדילמה: לכל אחד מאיתנו יש העדפות משלו בנוגע למזרון הנוח לו, האחד יעדיף מזרון רך ושוקע, השני – מזרון קשה ויציב, השלישי – מזרון המתאים את עצמו לקימורי הגוף. כאשר מדובר במיטת יחיד, אין בעיה, כל אחד יכול לקבל את המזרון הנוח לו, גם אם הוא אינו בהכרח זה הבריא ביותר עבורו. אבל כאשר בוחרים מזרון זוגי, לא רק הרצון והנוחות האישית "שלי" קובעת, אלא גם של בן/בת הזוג, שאף הם זקוקים לשנת לילה נוחה וממלאת מצברים.

 מכירים את זה שאתם קמים בבוקר על צד שמאל? מחקרים מראים שמדובר בתופעה שכיחה ביותר בקרב זוגות שאינם ישנים מספיק או שאיכות השינה שלהם נמוכה. מזרן זוגי איכותי מאפשר ליהנות משינה נעימה ועמוקה. באמצעות מזרן נוח תוכלו ליהנות משינה בריאה ורציפה שתשפר את מצב הרוח. שינה כזאת תשפיע באופן חיובי על תפקודיכם, תהפוךאתכם לרגועים, לנינוחים וסבלניים יותר, ותאפשר לכם להתחיל את הבוקר עם חיוך.
כמו כן מזרון זוגי איכותי יאפשר לכם לבלות יותר זמן איכות ביחד.מזרן מפנק יאפשר לכם לקרוא בנוחות את הספר האהוב עליכם או לצפות בטלוויזיה בתוכניתהמועדפת עליכם, לחלוק שיחות נפש אל תוך הלילה ולחלוק רגעים אינטימיים.
מעבר ליתרונות הזוגיים שבעניין, מזרן זוגי יסייע גם לשמור על בריאותכם. הגיע הזמן לשים סוף לכאבי הגב, הצוואר והכתפיים המוכרים משכיבה עלמזרן רעוע. מזרן זוגי אורתופדי ואיכותי יתמוך בגופכם באופן מושלם.

נשמח לעזור לכם לבחור את הפתרון המושלם
כמי שחולקים מיטה מדי לילה, מגיע לשניכם ליהנות משינה טובה. ייתכןואתם זוג חצוי: אחד מכם מעדיף את המזרנים הקשיחים בעוד האחר חובב דווקא את הרכים.חשוב לדעת שיש מגוון רחב של דרגות קושי, דגמים וגדלים, ובתוכם תוכלו למצוא את הדגם האידיאלי עבורכם.
המומחים של מנדלבוים ישמחו להיפגש עמכם ולעזור לכם למצוא את הדגם המושלם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6811180
דילוג לתוכן