עמי מנדלבוים מזרונים

בלוג

כל המידע, העדכונים והטיפים בנושאי מזרנים

מזרן יוגה

כיצד לבחור מזרן יוגה?

מזרני יוגה הם ציוד חיוני עבור מתרגלי ומתאמני יוגה בכל הרמות. בחירה של מזרן יוגה, יכולה להיות משימה שעשויה לבלבל מעט את הצרכן, בעיקר כי יש כמה פרטים שצריך לקחת בחשבון ולדעת איך לבחור נכון את המזרן.

קרא עוד »
זוגיות טובה ובריאה

על שינה וזוגיות

הייתם מאמינים שאחד מכל ארבעה זוגות נשואים או מזוגות החיים יחד ישן במיטות נפרדות? אלה הן מסקנות מחקר שנערך על ידי National Sleep Foundation בשנת 2015. מחקר אחר של Toronto’s Ryerson University משנת 2013, מעלה כי מספרם של הזוגות הישנים בנפרד אף גבוה יותר ועומד על בין 30% ל-40%.

קרא עוד »

מזרונים ופתרונות שינה

איך לישון בצורה נכונה?
אנו משקיעים כשליש מחיינו בשינה, ואיכות השינה משפיעה על בריאותנו. מחקרים מראים שיש קשר ישיר בין מזרן איכותי לשינה עמוקה.

קרא עוד »

מה הקשר בין מזרונים וסטרס?

אין זה סוד שמאז ומעולם היה קיים קשר בין שינה לבין סטרס. מחקרים פסיכולוגיים-התנהגותיים מראים כי חוסר מתמשך בשעות שינה עלול לגרום למצבי עקה מתמשכים, אשר עלולים לגרום לבעיות בריאותיות שונות, לפגיעה בתפקוד היומיומי ובמצב הרוח.

קרא עוד »

איך לבחור מזרון חדש

השאלה איך לבחור מזרן מתאים יכולה לעורר ויכוחים רבים גם בקרב מומחים גדולים לנושא, כגון אורתופדים וכירופרקטים.
כולם, כמובן, מסכימים כי הנוחות היא הפרמטר החשוב ביותר בהחלטה, אך זו כמובן נתונה לשיקולים סובייקטיביים.

קרא עוד »

איזה מזרון מתאים לכם?

כשליש מחיינו אנחנו מבלים בשינה. זמן לא מבוטל לכל הדעות. לכן, חשוב מאוד שנדאג לכך שאת הזמן הלא מבוטל הזה נעביר על הצד הטוב ביותר, תרתי משמע. אם אתם קמים בבוקר עם כאבי גב או אם אתם מרגישים שלא ישנתם למרות שהייתם במיטה למעלה משבע שעות, כדאי מאוד שתחשבו על החלפת המזרון שלכם. הרבה פעמים בריאות הגב …

קרא עוד »

מזרונים לילדים למה כדאי לרכוש דווקא אותם?

לכאורה, ילד אינו זקוק למזרון מיוחד. גודלו ומשקלו, מאפשרים להסתפק במזרון פשוט, קטן וזול. מה גם שילדים לרוב אינם סובלים מכאבי גב ושאר תחלואי מבוגרים, שמביאים אותנו לחיפוש מזרונים ממושך. אלא שהנחה זו, כלל איננה מדויקת. למה כדאי לרכוש מזרונים מותאמים לילדים? במאמר שלפניך: שינוי מתמיד – בשונה ממבוגר, …

קרא עוד »

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 03-6811180
דילוג לתוכן